Flex Builder

Adobe przygotowało ciekawą ofertę dla wszystkich programistów. Każdy kto udowodni, że jeszcze niedawno pracował w swoim zawodzie i został zwolniony otrzyma bezpłatną kopię programu Adobe Flex Builder.

Adobe Flex Builder to zintegrowane środowisko programistyczne dla języka Flex, który został zaprojektowany do tworzenia aplikacji WWW zawierających dużą ilość informacji wizualnych. Programy buduje się z części pisanych w języku znaczników MXML.

Program AFB może otrzymać każdy programista z dowolnego kraju na całym świecie. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielem Adobe, przedstawić aktualną sytuację i opisać swoje doświadczenie zawodowe związane z programowaniem. Po weryfikacji danych, kopia aplikacji zostanie przesłana do odpowiedniej osoby. W zestawie z Adobe Flex Builder programiści otrzymają również specjalną instrukcję pomocną w nauce obsługi programu.

Dobra wiadomość jest taka, że po znalezieniu pracy nie trzeba oddawać darmowego Adobe Flex Builder. Nauka środowiska programistycznego Flex może być kontynuowana przy pomocy bezpłatnej wersji aplikacji

Chcesz skomentować?